Your address will show here +12 34 56 78
Igloopol - zawsze smacznie, zdrowo i naturalnie.


 

Czy wiesz, że produkcją i dystrybucją mrożonych warzyw zajmujemy się od blisko 40 lat? 
 

MARKA IGLOOPOL – to tradycja, nasze zamiłowanie do polskich owoców i warzyw trwa nieprzerwanie od blisko 40 lat. Zamrażamy ze smakiem! Zajmujemy się produkcją mrożonych warzyw, owoców, wyrobów garmażeryjnych, a także deserów w tym wyjątkowej Fantasii di Frutti. Wyselekcjonowani dostawcy i kontrolowane uprawy oraz wieloetapowa kontrola jakości to nasz przepis na doskonały smak. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji potrafimy zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dostarczając im pełnowartościowe warzywa i owoce niezależnie od pory roku.
Tradycyjnie

Podchodzimy do produkcji. Cenimy przede wszystkim ludzi, z którymi współpracujemy: naszych plantatorów i dostawców. Wiemy, że tylko ze świeżych warzyw i owoców można uzyskać zdrowe i smaczne mieszanki.

Nowocześnie

łączymy świeże warzywa i zamrażamy je ze smakiem! Dbamy o to, by w Twoim domu czy restauracji nie brakowało tego, co zdrowe, świeże i pyszne, bez względu na sezon.

Blisko z Wami

Nie tylko podczas wydarzeń i festiwali. Kochamy to, co polskie i chcemy się tym dzielić. Koniecznie polubcie nasz fanpage na facebooku IGLOOPOL i dzielcie się z nami radością!

Igloopol
polskie, zdrowe, naturalne, pyszne.
 Igloopol polskie, zdrowe, naturalne, pyszne.
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover